…FÓLIOVÉ STAVBY A JEJICH PŘÍSLUŠENSTVÍ

Fóliovníky

Zabýváme se výstavbou fóliovníků, popřípadě rekonstrukcemi starších fóliovníků. Naše společnost KONSTRUKCE SCHWARZ s.r.o. má v oblasti fóliových staveb letité zkušenosti. Zkušenosti se stavbami fóliovníků máme od roku 2001. V naší nabídce naleznete mnoho druhů fólivníků.

K čemu slouží fóliovník

Fóliovník slouží k sezónnímu pěsotvání rostlin a zeleniny. Fóliovník vytvoří vhodné klima pro pěstování i za nepříznivého počasí. Je v něm horko a vlhko, což je pro řadu rostlin ideální klima. Ideální tepelné a světelné podmínky pak urychlují růst. Pěstování se tak pro Vás stane díky fólivníkům příjemnou zálibou.

Výhody fóliovníků

Výhodou fóliovníku je jeho snadná montáž a možnost snadhného přemístění fóliovníků. Je finančně výhodnější alternativa skleníku a prakticky odvede stejnou práci. Fóliovníky jsou odolné vůči nepříznivým vlivům počasí.

Nabízíme tyto typy fóliovníků

Vyberte si z naší široké nabídky přesně takový fóliovník, jaký vyhovuje vašim potřebám.

Již postavený fóliovník Vám plně vybavíme (teplovzdušné kotleautomatické meteostanicezahradnické stoly, mostové závlahy).

Kontaktujte nás

Chcete také začít využívat fóliovník? Kontaktujte nás! Mimo fóliovníky a fóliové stavby nabízíme také secí strojezahradnické pěstební stolyteplovzdušné kotle.

AKTUALITY A NOVINKYArchiv novinky

Rekonstrukce skleníků LUR - 14.06.2016

Celková rekonstrukce několika lodí staršího skleníku LUR

Techagro 2016 - 26.04.2016

Vzorová konstrukce fóliovníku se závlahou na výstavě TECHAGRO 2016

Fóliovník na Stavebních veletrzích Brno - 21.04.2016

Vzorový fóliovník na BVVVzorový Hobby fóliovník

Zveme Vás k návštěvě vzorového fóliovníku varianty Hobby v zahradnické expozici mezi pavilony Z a F brněnského výstaviště v rámci aktuálního Stavebního veletrhu, Veletrh se koná ve dnech 20. - 23. dubna 2016. Informace o ekonomické variantě fóliovníku najdete na našich internetových stránkách zde,…

Nové webové stránky - 08.06.2012

Představujeme Vám nový kabát našich webových stránek. Věříme, že se Vám budou líbit.