…FÓLIOVÉ STAVBY A JEJICH PŘÍSLUŠENSTVÍ

Fóliovníky

Zabýváme se výstavbou fóliovníků, popřípadě rekonstrukcemi starších fóliovníků. Naše společnost KONSTRUKCE SCHWARZ s.r.o. má v oblasti fóliových staveb letité zkušenosti. Zkušenosti se stavbami fóliovníků máme od roku 2001. V naší nabídce naleznete mnoho druhů fólivníků.

K čemu slouží fóliovník

Fóliovník slouží k sezónnímu pěstování rostlin a zeleniny. Fóliovník vytvoří vhodné klima pro pěstování i za nepříznivého počasí. Je v něm horko a vlhko, což je pro řadu rostlin ideální klima. Ideální tepelné a světelné podmínky pak urychlují růst. Pěstování se tak pro Vás stane díky fólivníkům příjemnou zálibou.

Výhody fóliovníků

Výhodou fóliovníku je jeho snadná montáž a možnost snadného přemístění fóliovníků. Je finančně výhodnější alternativa skleníku a prakticky odvede stejnou práci. Fóliovníky jsou odolné vůči nepříznivým vlivům počasí.

Nabízíme tyto typy fóliovníků

Vyberte si z naší široké nabídky přesně takový fóliovník, jaký vyhovuje vašim potřebám.

Doplňky k fóliovníkům

Již postavený fóliovník Vám plně vybavíme (teplovzdušné kotleautomatické meteostanicezahradnické stoly, mostové závlahy).

Kontaktujte nás

Chcete také začít využívat fóliovník? Kontaktujte nás! Mimo fóliovníky a fóliové stavby nabízíme také secí strojezahradnické pěstební stolyteplovzdušné kotle.

Věděli jste, že…

…fóliovník není jenom o krytí rostlin? Fóliovník je multifunkční nástroj pro pěstování rostlin, který nabízí řadu výhod oproti klasickým skleníkům. Zaprvé, fóliovník je cenově dostupnější než skleník, což znamená, že je dostupnější pro širší skupinu lidí. Dále, díky flexibilitě materiálu umožňuje fóliovník snadnější montáž a demontáž, což je ideální pro sezónní pěstování. Lehkost fólivníku také usnadňuje přemisťování na různá místa v zahradě podle potřeby. Další výhodou je to, že fóliovník poskytuje rostlinám více světla, protože fólie je obvykle průhlednější než sklo, což podporuje lepší růst. Navíc, fóliovníky lépe izolují teplotu a vlhkost, což vede k stabilnějšímu prostředí pro rostliny, a tím k vyšší úrodě. Nakonec, fóliovník je obvykle odolnější vůči extrémním povětrnostním podmínkám, což znamená méně starostí o jeho údržbu a delší životnost.

AKTUALITY A NOVINKYArchiv novinky

Realizace v roce 2023 - 11.12.2023

Vybrané realizace staveb pro naše zákazníky v roce 2023

Rekonstrukce skleníků LUR - 14.06.2016

Celková rekonstrukce několika lodí staršího skleníku LUR

Techagro 2016 - 26.04.2016

Vzorová konstrukce fóliovníku se závlahou na výstavě TECHAGRO 2016

Fóliovník na Stavebních veletrzích Brno - 21.04.2016

Vzorový fóliovník na BVVVzorový Hobby fóliovník

Zveme Vás k návštěvě vzorového fóliovníku varianty Hobby v zahradnické expozici mezi pavilony Z a F brněnského výstaviště v rámci aktuálního Stavebního veletrhu, Veletrh se koná ve dnech 20. - 23. dubna 2016. Informace o ekonomické variantě fóliovníku najdete na našich internetových stránkách zde,…

Nové webové stránky - 08.06.2012

Představujeme Vám nový kabát našich webových stránek. Věříme, že se Vám budou líbit.