…FÓLIOVÉ STAVBY A JEJICH PŘÍSLUŠENSTVÍ

Fóliovníky

Zabýváme se výstavbou fóliovníků, popřípadě rekonstrukcemi starších fóliovníků. Naše společnost KONSTRUKCE SCHWARZ s.r.o. má v oblasti fóliových staveb letité zkušenosti. Zkušenosti se stavbami fóliovníků máme od roku 2001. V naší nabídce naleznete mnoho druhů fólivníků.

K čemu slouží fóliovník

Fóliovník slouží k sezónnímu pěstování rostlin a zeleniny. Fóliovník vytvoří vhodné klima pro pěstování i za nepříznivého počasí. Je v něm horko a vlhko, což je pro řadu rostlin ideální klima. Ideální tepelné a světelné podmínky pak urychlují růst. Pěstování se tak pro Vás stane díky fólivníkům příjemnou zálibou.

Výhody fóliovníků

Výhodou fóliovníku je jeho snadná montáž a možnost snadného přemístění fóliovníků. Je finančně výhodnější alternativa skleníku a prakticky odvede stejnou práci. Fóliovníky jsou odolné vůči nepříznivým vlivům počasí.

Nabízíme tyto typy fóliovníků

Vyberte si z naší široké nabídky přesně takový fóliovník, jaký vyhovuje vašim potřebám.

Doplňky k fóliovníkům

Již postavený fóliovník Vám plně vybavíme (teplovzdušné kotleautomatické meteostanicezahradnické stoly, mostové závlahy).

Kontaktujte nás

Chcete také začít využívat fóliovník? Kontaktujte nás! Mimo fóliovníky a fóliové stavby nabízíme také secí strojezahradnické pěstební stolyteplovzdušné kotle.

AKTUALITY A NOVINKYArchiv novinky

Realizace v roce 2023 - 11.12.2023

Vybrané realizace staveb pro naše zákazníky v roce 2023

Rekonstrukce skleníků LUR - 14.06.2016

Celková rekonstrukce několika lodí staršího skleníku LUR

Techagro 2016 - 26.04.2016

Vzorová konstrukce fóliovníku se závlahou na výstavě TECHAGRO 2016

Fóliovník na Stavebních veletrzích Brno - 21.04.2016

Vzorový fóliovník na BVVVzorový Hobby fóliovník

Zveme Vás k návštěvě vzorového fóliovníku varianty Hobby v zahradnické expozici mezi pavilony Z a F brněnského výstaviště v rámci aktuálního Stavebního veletrhu, Veletrh se koná ve dnech 20. - 23. dubna 2016. Informace o ekonomické variantě fóliovníku najdete na našich internetových stránkách zde,…

Nové webové stránky - 08.06.2012

Představujeme Vám nový kabát našich webových stránek. Věříme, že se Vám budou líbit.