…FÓLIOVÉ STAVBY A JEJICH PŘÍSLUŠENSTVÍ

Víceloďové foliovníky

Pro náročné zákazníky nabízíme propracované konstrukce velkých krytých ploch – víceloďové fóliovníky. Jako nosné prvky jsou použity robustní ocelové profily, které nám umožňují vytvořit vyšší konstrukci, než u klasického fóliovníku. Největší výhodou této konstrukce je vetší vzdálenost středových nosníků, což má za následek více vnitřního prostoru. Tento model je vhodný pro splnění všech Vašich požadavků, ať už pro pěstování květin, nebo pro realizaci prodejny.

Konstrukce fóliovníku

Nosné stojky fólivníků jsou z ocelových profilů 60x60 mm nebo 90x90 mm (dle typu konstrukce), oblouk je z ocelových trubek Ø 60 mm o síle stěny 2 mm. Oblouky jsou zpevněny vodorovnou kleštinou zachycenou do tvaru „M“ na vrch oblouku. Okapovými vzpěrami bylo docíleno zmenšením počtu nosníků uvnitř konstrukce a tím se zvětšila užitečná plocha při zachování patřičné tuhosti konstrukce.

Ukotvení fóliovníku

Ukotvení fóliovníků se realizuje betonovanými patkami.

Pokrytí fóliovníku

Pokrytí fóliovníků jednoduchou, či dvojitou dofukovanou fólii (úspora za náklady na vytápění cca 50 %), garance u našich folii je 4 - 5 let (skutečná životnost 7 až 9 let).

Čela fóliovníku

Jednoduchá nebo dvojitá fólie se středovými šoupacími vraty. Polykarbonát (různé šíře) se šoupacími středovými vraty. Samonosné tepelně izolační panely (k dispozici v různých šířkách Popřípadě dle domluvy s našim zákazníkem.

Ventilace fólivníku

Střešní hřebenová - na jedné, nebo obou stranách hřebene. Ve hřebeni oblouku se po celé délce fóliovníku otevírá ventilační okno. Pokrytí okna je stejné jako pokrytí střechy, nejčastěji dvojitá nafukovaná fólie. Ovládání okna ručně klikou, nebo motorem s možností napojení na automatickou meteostanici.

Boční ventilace – jednostranná, dvojstranná pokrytá jednoduchou, dvojitou dofukovanou folii s manuálním či automatickým rolováním.

Máte zájem o naše fóliovníky? Realizujeme i zakázky na víceloďové fóliovníky s rovnými boky.

Brožury a další soubory ke stažení

AKTUALITY A NOVINKYArchiv novinky

Realizace v roce 2023 - 11.12.2023

Vybrané realizace staveb pro naše zákazníky v roce 2023

Rekonstrukce skleníků LUR - 14.06.2016

Celková rekonstrukce několika lodí staršího skleníku LUR

Techagro 2016 - 26.04.2016

Vzorová konstrukce fóliovníku se závlahou na výstavě TECHAGRO 2016

Fóliovník na Stavebních veletrzích Brno - 21.04.2016

Vzorový fóliovník na BVVVzorový Hobby fóliovník

Zveme Vás k návštěvě vzorového fóliovníku varianty Hobby v zahradnické expozici mezi pavilony Z a F brněnského výstaviště v rámci aktuálního Stavebního veletrhu, Veletrh se koná ve dnech 20. - 23. dubna 2016. Informace o ekonomické variantě fóliovníku najdete na našich internetových stránkách zde,…

Nové webové stránky - 08.06.2012

Představujeme Vám nový kabát našich webových stránek. Věříme, že se Vám budou líbit.