…FÓLIOVÉ STAVBY A JEJICH PŘÍSLUŠENSTVÍ

Rekonstrukce starších fóliovníků

Rekonstrukce starších fóliovníků spočívá v potažení konstrukcí fólivníků jednoduchou nebo dvojitou nafukovanou fólií. Montáž stranové rolovací ventilace po bocích fóliovníku. Dodatečná konstrukce čel se šoupacími vraty. Ovládání ventilace motorem (rolovací, střešní výklopná). Automatické meteostanice pro ovládání ventilace, topení, stínění a dofukování.

Čela fólivníků

Nejsou nutná, můžeme nabídnout vlastní konstrukci čel se šoupacími vraty. Možné i plné čelo bez vrat. Pokrytí čel fólií, nebo polykarbonátovými voštinovými deskami.

Ventilace fólivníků

Konstrukci je možné doplnit jednoduchou boční stranovou ventilací. Na jejím boku se roluje fólie do výšky cca 1,2 – 2,0 m (dle typu konstrukce). U země zůstává pevný pás 30 cm, který chrání sadební materiál proti přízemnímu větru a ukončuje ventilaci u země. Ovládání ručně nebo motorem. Nabízíme i montáž střešní hřebenové ventilace.

Popis rekonstrukce fóliovníku

Úprava konstrukce fóliovníků pro montáž profilů, izolace ostrých hran a přechodů, montáž uchycovacích profilů, potažení fólií. Při potažení dvojitou nafukovanou fólií montáž dofukovacího ventilátoru (s tlakovým nebo časovým čidlem) a jeho napojení na fólii.

Fólie

Třívrstvá koextrudovaná polyetylenová fólie typu EVA, tloušťka 0.20 mm, případně 0,18 mm. Minimální garantovaná životnost 4 roky. Vlastní životnost této fólie je násobkem garantované životnosti. Doporučujeme její výměnu po cca 7 - 9 letech. Fólie i po této době bude plnit svůj účel, ale uživatel riskuje, že v nejnevhodnější dobu může dojít vlivem povětrnostních podmínek k jejímu protržení a následné škodě na pěstebním materiálu.

Máte zájem o nový fóliovník? Neváhejte a podívejte se do naší nabídky, ve které mimo to také naleznete příslušenství do fóliových staveb.

AKTUALITY A NOVINKYArchiv novinky

Realizace v roce 2023 - 11.12.2023

Vybrané realizace staveb pro naše zákazníky v roce 2023

Rekonstrukce skleníků LUR - 14.06.2016

Celková rekonstrukce několika lodí staršího skleníku LUR

Techagro 2016 - 26.04.2016

Vzorová konstrukce fóliovníku se závlahou na výstavě TECHAGRO 2016

Fóliovník na Stavebních veletrzích Brno - 21.04.2016

Vzorový fóliovník na BVVVzorový Hobby fóliovník

Zveme Vás k návštěvě vzorového fóliovníku varianty Hobby v zahradnické expozici mezi pavilony Z a F brněnského výstaviště v rámci aktuálního Stavebního veletrhu, Veletrh se koná ve dnech 20. - 23. dubna 2016. Informace o ekonomické variantě fóliovníku najdete na našich internetových stránkách zde,…

Nové webové stránky - 08.06.2012

Představujeme Vám nový kabát našich webových stránek. Věříme, že se Vám budou líbit.